מדריך לעיצוב לוגו חינם בעברית תוך מספר דקות

אם גם אתה או את שואלים איך מעצבים לוגו חינם ומהיר להורדה. הגעתם למקום הנכון. במדריך זה נראה לכם אפשרות יצירת לוגו אונליין תוך מספר דקות לוגו יוקרתי או פשוט. לעסק או לכל שימוש עצמי. תוכלו לעצב לוגו מקצועי, שנראה טוב עם תמיכה בעברית. אבל קודם כל כמה לוגואים שעיצבנו בעצמנו תוך כמה דקות בתור דוגמאות לעיצוב של לוגו חינם. כמובן שכדאי שתשקיעו קצת יותר זמן בחשיבה אולי תרצו להזיז חלק מהאלמנטים בלוגו בזמן יצירת הלוגו ולשנות קצת בהתאם לאיך שנראה לכם. אבל זה למטרת המחשה כמה זה קל להשתמש בתוכנה לעיצוב לוגו שאנחנו ממליצים עליה.

דוגמאות ללוגואים בחינם שעיצבנו

איך לעצב לוגו בחינם

הכנסו לאתר www.canva.com והרשמו

לפני ההרשמה בוחרים עבור מה אתם הולכים להשתמש באתר. (לא חשוב כל כך)

לאחר מכן בוחרים איך רוצים להרשם לדרך פייסבוק, דרך חיבור מהיר לאיימיל של גוגל או רישום ידני דרך איימיל

לאחר ההרשמה מתחברים ולוחצים על הכפתור בעמוד יצירת העיצובים בו כתוב "Create a design" ואז יפתח העמוד הבא…

בשורה החמישית מתחת ל"Marketing Materials" יופיע "Logo" לוחצים על זה ואז יפתח חלון יצירת הלוגו.

 

עמוד יצירת הלוגו בחינם

בעמוד יצירת הלוגו יופיעו כמה אלמנטים נעבור אחד אחד.

  1. בחלון הכי שמאלי כל דוגמאות הלוגו החינמיות יופיעו צריך רק לבחור אחד ולגלול למטה.
  2. לאחר שבחרנו בלוגו המתאים נבחר פונט (גופן) בעברית. יש ללחוץ על הטקסט ואז לבחור את הגופן. בחלון המופיע בתמונה כבר פתחנו את חלון הפונטים גלגלו קצת למטה וחפשו את הגופן "אלף" נכון להיום זהו הגופן היחידי התומך בעברית. אם לא גופן זה יהיה גופן בסיסי גם בו תוכלו להשתמש.
  3. בלחיצה על הטקסט והאלמנטים השונים בתוך הלוגו ניתן להזיז אותם, למרכז אותם, לכווץ אותם, להגדיל ואף להסיר אם לא מעוניינים. בשביל להסיר לוחצים על האלמנט ואז בצד ימין למעלה על פח האשפה.
  4. בסיום עיצוב הלוגו לוחצים על הכפתור בצד ימין למעלה בו רשום "Download" לאחר הלחיצה יפתח חלון קטן בו יהיה אפשרות לשמור כקובץ PDF, PNG, JPG מומלץ לשמור את שלושת סוגי הלוגו. למרות שכל עוד לא מחקתם את העמוד תמיד תוכלו לחזור לשמור את הלוגו שוב ואף לערוך אותו מחדש.
  5. זה הכל הלוגו שלכם ישמר אצלכם במחשב. תתחדשו!

* שימו לב אי אפשר לקבוע את גודל הלוגו בתוכנה החינמית. אופציה זו זמינה בתשלום בלבד וכל הגדלים הם זהים למשתמש החינמי. אבל לאחר הורדת הלוגו אליכם תוכלו לבצע עריכה בתוכנת צייר או כל תוכנת עריכה אחרת.

 

מוזמנים להגיב! אם אהבת את הכתבה נודה לכם אם תשתפו ותעשו לייק שגם אחרים יוכלו להנות ממנה.

 

מלאו את הפרטים להשארת תגובה

האיימיל שלך לא יפורסם.


*